Navigācija
Jūsu grozs

Stadler Form Gaisa mazgātājs George

Stadler Form Gaisa mazgātājs George

Jums ir paveicies, ja jūsu istabas biedrs ir George, viņš ir nepretenciozs, kluss un vienlaikus spēcīgs puisis. Nodrošina perfektu mitrumu un tīru gaisu telpās līdz 60 m². Tā diski, rotējot ūdenī, no gaisa absorbē vismazākos putekļus - mazina simptomus cilvēkiem ar alerģiju. Disku komplekts un ūdens paplāte ir viegli mazgājami trauku mazgājamā mašīnā. Iebūvētais higrostats ļauj precīzi iestatīt vēlamo mitruma līmeni, kā arī palīdz George nepārtraukti strādāt. Automātiskajā režīmā George precīzi uztur nepieciešamo mitrināšanas līmeni: vēlamais mitrums tiek sasniegts lenām ar mazu enerģijas patēriņu. George ir ideāli piemērots guļamistabai: tas ir tikko dzirdams pirmajā ātrumā, gaismas diodes var tikt slāpētas, un tas var arī jūs maigi palutināt ar iecienītāko aromātu.

 

329.00€
Bez PVN: 271.90€
  • : Pieejams
  • Modelis: G-005
Specifikācija
Aromāta funkcija Ir
Ātrumu skaits 4
Automātiska izslēgšanās Ir
Automatiskais režīms Ir
Baktericīds filtrs Dual Filter™ - HPP + ogles
Displejs Ir
Izmēri 315 x 418 x 215 mm
Jauda 3 – 23 W
Korpusa materiāls plastmasas
Nakts režīms Ir
Svars 5.1 kg
Trokšņa līmenis 27 – 48 dB
Tvertnes tilpums 3.2 l
Ūdens filtrs ANTICALC
Ūdens patēriņš 400 g/st
Apkalpojamā platība 60 m² / 150 m³

George - jaudīgs gaisa tīrītājs, kas ir nepretenciozs apkopei!


Stadler Form ar lepnumu iepazīstina Jūs ar George, pasaulē pirmo Adaptive Humidification ™ gaisa mazgātāju, iespējams, gaidītāko jauno papildinājumu veselīga mājas klimata entuziastiem!

George klimata komplekss nekavējoties ieguva prestižo Eiropas produktu dizaina balvu ™. Tas vienlaikus efektīvi mitrina un attīra gaisu. George viegli pārvalda telpas līdz 60 m² ar elektrības patēriņu tikai 23 w.

DARBA PRINCIPS

George visu sauso un piesārņoto gaisu izfiltrē caur sevi. Gaiss ieplūst rotējošā cilindrā ar filtru diskiem. Lielākie piesārņotāji tiek noņemti jau šajā posmā. Turklāt gaisu burtiski mazgā ar ūdeni - vislabāko dabisko filtru. Paralēli gaiss ir piesātināts ar mitrumu. Tā rezultātā tīrs un samitrināts gaiss nonāk telpā.

VISI ĢENIĀLI VIENKĀRŠI

 George vadīklas ir intuitīvas: ierīce ir viegli pielāgojama, izmantojot ērtu pogu vadības paneli, kur visām darbībām tiek pievienots LED fona apgaismojums.

George ir aprīkots ar diezgan lielu 3,2 litru tvertni ar apaļu rokturi. Ierīces darbības laikā tvertni var papildināt ar ūdeni .
Tajā pašā laikā George ir nepretenciozs aprūpē: disku komplektu un paplāti var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, sākotnējo filtru no lieliem sārņiem var viegli notīrīt ar tekoša ūdens straumi. Un neaizmirstiet reizi 2 nedēļās palaist režīmu “Pašattīrīšanās”, tā regulāra lietošana ļauj uzturēt ierīci pilnīgā darba stāvoklī bez liekas piepūles.

 

 

 

 

Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.