Navigācija
Jūsu grozs

Gaisa sausinātājis Theo

Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
TOP
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo
Gaisa sausinātājis Theo

Vienkāršā elegance apvienojumā ar visaugstāko veiktspēju padara Theo kompakto sausinātāju unikālu. Theo ir neaizstājams palīgs telpās ar aizsērēšanu, kas efektīvi noņems no gaisa lieko mitrumu. Iebūvētais higrostats iestatīs vēlamo mitrumu 40%, 50% vai 60%. Turklāt Theo var strādāt nepārtraukti. Tā neatkarība ir iespaidīga: taimeri var ieprogrammēt ar darba periodu no 1 līdz 7 stundām. Kad laika periods beidzas vai ūdens tvertne ir pilna, Theo automātiski izslēdzas. Ja Theo paliek mājās vienatnē ilgāk, nekā plānots, tad kanalizāciju atvieglo iekļautā šļūtene. Un, ja vēlaties Theo pārvietot no vienas telpas uz otru - ar ērtu rokturi to var izdarīt ar vienu roku!
Sadzīves sausinātājs ātri un efektīvi glābs jūsu māju no aizliktā mitruma un tā sekām: pelējuma, sēnītes, mitruma un citām ar to saistītām nepatikšanām.

239.00€
Bez PVN: 197.52€
  • : Pieejams
  • Modelis: T-002E
Specifikācija
Ātrumu skaits 1
Automātiska izslēgšanās Ir
Automatiskais režīms Ir
Izmēri 305 x 516 x 216 mm
Jauda 280 W
Korpusa materiāls plastmasa
Svars 11.4 kg
Trokšņa līmenis 42 dB
Tvertnes tilpums 2.1 l
Ūdens patēriņš 10 l/diena
Apkalpojamā platība 40 m² / 100 m³

Smāls sausinātājis

 Lai eleganti un ergonomiski atrisinātu augsta mitruma problēmu, jums ir nepieciešams vieds žāvētājs: tvertnes izsekošana, mitrums telpā, temperatūra un daudz kas cits - tas viss ir lieliski ieviests jaunajā ierīcē.

Theo Viedais gaisa sausinātājs pārtrauc darbību, tiklīdz tvertne ir piepildīta ar ūdeni, un atkal sākas, kad no tās izlejat ūdeni.

Iebūvēts higrostats, kas sinhronizēts ar elektronisko vadības sistēmu, ļauj automātiski kontrolēt kanalizāciju. Jūs varat iestatīt vēlamo mitruma līmeni un neuztraucieties par to, ka ierīce "izspiež" gaisu līdz pēdējam pilienam.

7 stundu taimeris ļauj vienlaikus konfigurēt ierīces darbību, līdz atrodaties apkārt.

 

 
Ar elastīgu raksturojumu

 


Tā kā sausinātājus bieži izmanto pagrabstāvā, vēsās telpās, vienmēr pastāv ierīces sabojāšanās risks, jo iztvaicētājā ir sasalusi ūdens. Ja Theo darbības laikā istabas temperatūra nokrītas zem +5 ° C, tā automātiski pārslēdzas uz atkausēšanas režīmu, kas novērš ierīces sasalšanu.

Theo ir vēl viena pārsteidzoša iespēja - novadīt kondensātu tieši kanalizācijas caurumā caur kanalizācijas šļūteni. Tas ir ļoti ērti, ja ierīci izmantojat ilgu laiku - tad jūs par to varat gandrīz aizmirst un baudīt komfortablu mitrumu.

VISPĀRĪGS VISĀ

 To vadība ir intuitīva: ierīce ir viegli pielāgojama, izmantojot ērtu pogu vadības paneli, kur visām darbībām tiek pievienots LED apgaismojums.

Ierīce nav kaprīza savā aprūpē: aizmugurējais panelis aizsargā sākotnējo filtru no putekļiem, kurus viegli noņem un mazgā zem tekoša ūdens.

Ja vēlaties Theo sausinātāju pārvietot no vienas telpas uz otru - ar ērtu rokturi to var viegli izdarīt ar vienu roku!

 

 

 
Stilīgs interjers

 Theo strādāja slavenais Šveices dizainers Matti Walker. Theo sausinātāja izskats ir vēl viens nozīmīgs dizainera Matti Walker un uzņēmuma dibinātāja Martina Stadlera sadarbības rezultāts. Lakonisko formu pastiprina graciozs līkums, un tehnoloģisko šiku rada kompakts vadības panelis. Figūras tievumu uzsver vertikāla josla ar parakstu zilu krāsu, kas atspoguļo ūdens līmeni tvertnē. Viņa parādīs, ka tvertne ir pilna, mainot krāsu uz sarkanu. Pateicoties nevainojamajam stilam, eiropeiskajam dizainam un kompaktajai formai, šī ierīce ir lieliski piemērota jebkuram interjeram.

 

Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.