Navigācija
Jūsu grozs

Dizaineri


Šie meistari ir ne tikai talantīgi mākslinieki. Viņi zina, kā “sadraudzēties” ar estētiku un funkciju, ideju un tehniskajām iespējām. Tas ir smags, ilgus mēnešus un gadus ilgs darbs, un tā ir radīšanas laime un gandarījums no kvalitatīva rezultāta.

Stadler Form dizaineri palīdz realizēt mūsu galveno ideju: mums nav iemesla piepildīt māju ar ''neglītām pīlēm'', un mēs zinām, ka katra diena ir tā vērta, lai būtu skaista.
 

Matti Walker

Izstrādāti produkti: Albert, Albert little, Anna big, Anna, Anna little, Anton, Charly little, Charly floor, Charly stand, Eva, Eva little, Fred, Max, Oskar, Oskar little, Oskar big, Paul, Selina, Selina little, Robert, Roger, Roger little, Viktor

 

“Jau no paša sākuma es saņēmu privilēģiju kopīgi attīstīties un projektēt Martinam Stadleram un “ Stadler Form ”komandai. Ar FRED sākās tas, kas pēc tam tika pārvērsts par glītu un kompaktu produktu klāstu. Šī pieredze un komandas darbs mani kā cilvēku un dizaineri ir ļoti bagātinājuši.
Izstrādājot produktu, es ievēroju vairākus mērķus, kurus cenšos sasniegt: saprotamu produkta “valodu” un estētiku, kas tiek realizēta, izmantojot videi draudzīgus un izturīgus materiālus; vienkārša, intuitīva lietošana , ērta darbība un lietošanas baudīšana.”

 

Fabians Zimmerlijs

 

Izstrādāti produktiMia,  Jasmine,  Julia

 

Ideju radīšana vienmēr ir bijusi mana aizraušanās. Būdams bērns, es gribēju būt izgudrotājs, mēģināju uzbūvēt zemūdeni un vadīju ķīmijas laboratoriju savā guļamistabā. Nu, tagad es strādāju ar projektēšanas projektiem datorā vai darbnīcā.
Man patīk mēģināt strādāt dažādās jomās un attīstīt produktus, sākot no manekeniem un medicīnas ierīcēm līdz šokolādes tāfelītēm. Katra projekta mērķis ir atrast vienkāršu un skaistu risinājumu. Dizainers pats par sevi nevar būt veiksmīgs: cieši sadarbojoties ar Stadler Form, mans redzējums ir piepildījies. Es priecājos, kad mans produkts beidzot nonāk plauktos, kamēr mana uzmanība jau ir pievērsta nākamajam projektam.”

Bernhard & Burkard

 

Izstrādāti produkti: Lea,  Tim

 

Pētījumu laikā mēs, Fabians Bernhards un Tomass Burkards, atradām kopēju interesi par tīrām un vienkāršām formām, kā arī netradicionālām koncepcijām un spilgtām idejām. 2010. gadā mēs nodibinājām dizaina studiju BERNHARD I BURKARD.
"Inovatīvi un funkcionāli risinājumi apvienojumā ar augstu kvalitāti un rūpīgu resursu izmantošanu ir tas, ko mēs sasniedzam katrā projektā."

 

Karlo Borers

 

Izstrādāti produkti: Otto,  Q

 

“Man kā māksliniekam un dizaineram robežas starp šīm divām disciplīnām, no vienas puses, ir neskaidras un no otras puses, diezgan skaidras. Turklāt vienmēr pastāv savstarpēja bagātināšanās. Mans pirmais dizaina darbs bija priekšmeti mājas labiekārtošanai. Man kā dizaineram vienmēr ir aizraujoši apvienot māksliniecisko koncepciju ar funkcionāliem uzdevumiem bez kompromisiem.”

Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.