Navigācija
Jūsu grozs

Par kompāniju

STADLER FORM

   - Mūsu stils ir būt mums pašiem.

Laipni lūdzam oficiālā tiešsaistes veikala Stadler Form vietnē! Paldies par Jūsu interesi par mūsu uzņēmumu un produktiem. Šajā lapā mēs nerunājam par tehnoloģijām un funkcijām, bet gan par to, kāpēc mēs tās attīstām; par to, kāpēc mēs mīlam to, ko mēs radām, un kā tas viss sākās. Mēs aicinām Jūs uzņemt malku svaigas iedvesmas no Stadler Form!

Stadler Form - Šveices uzņēmums, kas kopš 1998. gada izstrādā un ražo dizaina aprīkojumu, lai mājā izveidotu veselīgu un ērtu klimatu, kā arī virtuves ierīces. Stadler Form produkti tiek pārdoti vairāk nekā 50 valstīs un regulāri saņem prestižas balvas par dizainu un kvalitāti.

 

“Mēs augstu vērtējam krāsainas, sulīgas idejas un darām visu iespējamo, lai tās īstenotu bez jebkādiem šķēršļiem. Un mums izdodas! Mēs nekopējam citu cilvēku stratēģijas, bet vērtējam savu identitāti un koncentrējamies uz mūsu stiprajām pusēm. Mēs radām produktus, kas ļauj mums būt drošiem: tie apmierinās un pat pārsniegs mūsu klientu cerības. Mēs esam gatavi atklātai un godīgai komunikācijai un augstu vērtējam to cilvēku viedokli, kuri mājas klimatu ir uzticējuši Stadler Form produktiem. ”
- Martins Stadlers, Stadler Form dibinātājs un izpilddirektors.

 

 

 

Kā dzimta ideja.

 

Eiropā veselīga dzīvesveida popularizēšana kopumā un īpaša uzmanība gaisa kvalitātei sākās daudz agrāk nekā mūsu valstī. 1998. gadā Martins Stadlers vēlējās mājās radīt tādu klimatu, kas ļautu viņam un viņa ģimenei justies labāk, ilgāk saglabāt jaunību un mazāk saslimot.
Galvenais palīgs šajā uzdevumā ir gaisa mitrinātājs. Izvēloties gaisa mitrinātāju, Martins bija vīlies. Jā, viņi visi mitrināja gaisu, daži modeļi nedaudz ātrāk, citi lēnāk, bet kopumā tie visi bija apmēram vienādi ... vienādi neuzkrītoši.
Nācās saprast, ka ierīces tehnoloģiskā pilnība nedod viņam tiesības būt neglītam. Un tad nāca apziņa radīt bezkompromisa tehnoloģiju cilvēkiem, kuri ir izvēlējušies harmonisku funkcionalitātes, uzticamības un estētikas savienību.

 

 

Kā tas viss sākās?

 


1999. gada rudenī Martins Stadlers iepazīstināja ar pirmo Stadler Form produktu - Fred mitrinātāju. Foršais dizaina un radošuma lādiņš, ko šajā ierīcē ieguldīja Matti Walker, Fredam radīja īstu sensāciju - klimata tehnoloģiju tirgū vēl nekad tāds nav bijis! Tomēr Fred pat tagad visus, kurus viņš satiek, liek aizrautīgi smaidīt.

Iekarojot Šveices plašumus, Stadler Form pakāpeniski ieguva patērētāju sirdis Eiropā, ASV, Āzijā. Daudzās valstīs tika atvērtas oficiālās pārstāvniecības un tirdzniecības vietas, tika izstrādāta individuāla pieeja un pat sortiments, ņemot vērā nacionālās un kultūras īpatnības.Stadler Form 2008. gadā ieviesa gaisa mitrinātāju Oskar. Tā dizains ir klasikas un moderno tendenču sintēze, ko papildina skaidras vadības ierīces un mazs enerģijas patēriņš. Šāds komplekts ļoti ātri palīdzēja Oskar iekarot pusi pasaules un izcīnīt daudz uzvaru konkursos.

2013. gadā Stadler Form pirmo reizi pieteicās balvai Red Dot Design. Tas deva 3 bonusus uzreiz! Albert sausinātājs, sildītājs Anna un gaisa mitrinātājs Oskar tika apbalvoti par augstas kvalitātes dizainu.
2014. gadā pēc gandrīz gadu ilgas izpētes un attīstības Stadler Form komanda iepazīstināja ar revolucionāro Lea aromātu. Šis ir pirmais aromāts, kas izsmidzina aromātu tieši no trauka ar eļļu un strādā ar uzlādējamām baterijām.

 

 


20 gadi ir tikai sākums

 

Stadler Form iezīme ir tā, ka mums ir daudz produkti - ilgdzīvotāji. Fred ir tāda paša vecuma kā uzņēmums, Oskar - 2018. gadā svin desmitgadi, un nevainojami stilīgie ventilatori būs aktuāli vēl vismaz 10 gadus. Vai starp mājsaimniecības ierīcēm ir vēl daudz šādu piemēru? 

Dizains ir paredzēts dzīvei

 


Kāpēc piepildīt māju ar funkcionāliem “neglītajiem pīlēniem”, ja jūs varat sevi apņemt ne tikai ar viedām, bet arī stilīgām ierīcēm? Mēs sev izvirzījām uzdevumu padarīt dizainu par dzīves daļu, ieviest to ikdienas dzīvē, lai tas atgādinātu par katras dienas un katras lietas vērtību un unikalitāti. Dzīve ir pārāk īsa, lai vismaz vienu dienu un vismaz vienu no tās komponentiem atstātu novārtā.
Lai atrisinātu šo problēmu, kopā ar pieredzējušiem inženieriem pie Stadler Form izstrādājumiem strādā reālas industriālā dizaina zvaigznes, piemēram, Kurts Zimmerli un Matti Walker. Šie meistari ir ne tikai talantīgi mākslinieki. Viņi zina, kā “sadraudzēties” ar estētiku un funkciju, ideju un tehniskajām iespējām. Tas ir smags darbs, kas nepieciešams ilgus mēnešus un gadus, tā ir radīšanas laime un gandarījuma laime no kvalitatīva rezultāta.
Tāpēc katrs produkts ir ilgi gaidīts radījums, kurš no idejas, skices pārgājis uz spēcīgu ierīci, gatavs patstāvīgai darbībai. Katrs no viņiem ieradīsies pie kāda mājā un daudzus gadus kļūs par kāda cilvēka daļu.

 


 

Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.