STADLER FORM

Par kompāniju

Misija

Mēs vēlamies uzlabot un bagātināt gaisa apstrādes pasauli. Tādēļ mēs izstrādājam patīkamas sadzīves tehnikas ar izcilu dizainu. Mūsu produkti ir viegli un intuitīvi lietojami un nodrošina efektīvu enerģijas patēriņu. Jaunu produktu izstrāde vienmēr rodas no personīgām vajadzībām. Mēs vēlamies radīt elegantus un noderīgus istabas biedrus, kas uzlabo mūsu un jūsu labklājību.

Kā tas viss sākās?

1999. gada rudenī Martins Stadlers iepazīstināja ar pirmo Stadler Form produktu - Fred mitrinātāju. Foršais dizaina un radošuma lādiņš, ko šajā ierīcē ieguldīja Matti Walker, Fredam radīja īstu sensāciju - klimata tehnoloģiju tirgū vēl nekad tāds nav bijis! Tomēr Fred pat tagad visus, kurus viņš satiek, liek aizrautīgi smaidīt. Iekarojot Šveices plašumus, Stadler Form pakāpeniski ieguva patērētāju sirdis Eiropā, ASV, Āzijā. Daudzās valstīs tika atvērtas oficiālās pārstāvniecības un tirdzniecības vietas, tika izstrādāta individuāla pieeja un pat sortiments, ņemot vērā nacionālās un kultūras īpatnības. Stadler Form 2008. gadā ieviesa gaisa mitrinātāju Oskar. Tā dizains ir klasikas un moderno tendenču sintēze, ko papildina skaidras vadības ierīces un mazs enerģijas patēriņš. Šāds komplekts ļoti ātri palīdzēja Oskar iekarot pusi pasaules un izcīnīt daudz uzvaru konkursos. 2013. gadā Stadler Form pirmo reizi pieteicās balvai Red Dot Design. Tas deva 3 bonusus uzreiz! Albert sausinātājs, sildītājs Anna un gaisa mitrinātājs Oskar tika apbalvoti par augstas kvalitātes dizainu. 2014. gadā pēc gandrīz gadu ilgas izpētes un attīstības Stadler Form komanda iepazīstināja ar revolucionāro Lea aromātu. Šis ir pirmais aromāts, kas izsmidzina aromātu tieši no trauka ar eļļu un strādā ar uzlādējamām baterijām. 20 gadi ir tikai sākums Stadler Form iezīme ir tā, ka mums ir daudz produkti - ilgdzīvotāji. Fred ir tāda paša vecuma kā uzņēmums, Oskar - 2018. gadā svin desmitgadi, un nevainojami stilīgie ventilatori būs aktuāli vēl vismaz 10 gadus. Vai starp mājsaimniecības ierīcēm ir vēl daudz šādu piemēru?

Dizains ir paredzēts dzīvei

Kāpēc piepildīt māju ar funkcionāliem “neglītajiem pīlēniem”, ja jūs varat sevi apņemt ne tikai ar viedām, bet arī stilīgām ierīcēm? Mēs sev izvirzījām uzdevumu padarīt dizainu par dzīves daļu, ieviest to ikdienas dzīvē, lai tas atgādinātu par katras dienas un katras lietas vērtību un unikalitāti. Dzīve ir pārāk īsa, lai vismaz vienu dienu un vismaz vienu no tās komponentiem atstātu novārtā. Lai atrisinātu šo problēmu, kopā ar pieredzējušiem inženieriem pie Stadler Form izstrādājumiem strādā reālas industriālā dizaina zvaigznes, piemēram, Kurts Zimmerli un Matti Walker. Šie meistari ir ne tikai talantīgi mākslinieki. Viņi zina, kā “sadraudzēties” ar estētiku un funkciju, ideju un tehniskajām iespējām. Tas ir smags darbs, kas nepieciešams ilgus mēnešus un gadus, tā ir radīšanas laime un gandarījuma laime no kvalitatīva rezultāta. Tāpēc katrs produkts ir ilgi gaidīts radījums, kurš no idejas, skices pārgājis uz spēcīgu ierīci, gatavs patstāvīgai darbībai. Katrs no viņiem ieradīsies pie kāda mājā un daudzus gadus kļūs par kāda cilvēka daļu.