Vispārīgie noteikumi

1.       Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Koroso”, Reģ. Nr. 40003465924 , adrese: Vestienas iela 2, Rīga, Latvija, LV-1035 ; elektroniskā pasta adrese: info@stadlerform.lv / info@nivonashop.lv; tīmekļa vietnes adrese: https://www.nivonashop.lv/  www.stadlerform.lv (turpmāk  - Sabiedrība) apņemas nodrošināt Sabiedrības tīmekļa vietnes https:// www.nivonashop.lv/  www.stadlerform.lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Sabiedrības vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2.       Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Sabiedrība tās izmanto.

Informācija par sīkdatnēm

3.       Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā. Sīkdatnes var izdalīt šādas sīkdatņu kategorijas:

a) Pirmās puses sīkdatnes: tās ir sīkdatnes, kuras ir izveidojis pats pakalpojuma sniedzējs. Tās tiek nosūtītas no pakalpojuma sniedzēja ierīces vai domēna, no kura tiek sniegts lietotāja pieprasītais pakalpojums.

b) Trešās puses sīkdatnes: tās ir sīkdatnes, kuras ir izveidojuši citi pakalpojuma sniedzēji (trešās personas). Tās tiek nosūtītas no ierīcēm vai domēniem, kuras nepārvalda pats pakalpojuma sniedzējs. Visus iegūtos datus no sīkdatnēm apstrādā trešā puse.

Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

4.       Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

5.       Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

Sīkdatņu veidi un to pielietojums

6.       Mēs izmantojam trīs sīkdatņu kategorijas, taču prasām lietotāju piekrišanu tikai divām no tām. Jūs varat piekrist abām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē.

Mārketinga sīkdatnes

Mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un nepersonalizētas reklāmas.

Trešo personu sīkdatnes

7.     Trešo personu sīkdatnes: tās ir sīkdatnes, kuras ir izveidojuši citi pakalpojuma sniedzēji (trešās personas). Tās tiek nosūtītas no ierīcēm vai domēniem, kuras nepārvalda Sabiedrība. Visus iegūtos datus no sīkdatnēm apstrādā trešā puse. Piemēram, mēs varam izmantot Google Analytics sīkdatnes mūsu lietotāju mijiedarbības ar mūsu interneta vietnes saturu mērījumiem. Šīs sīkdatnes savāc informāciju par lietotāja mijiedarbību ar timekļa vietni, piemēram, unikālie apmeklējumi, atkārtotie apmeklējumi, seansa ilgums, interneta vietnē veiktas darbības. Informāciju par nolūkiem, kādiem trešās puses izmanto sīkdatnes, ir iespējams uzzināt trešo pušu interneta vietnēs un viņu privātuma politikās. Mūsu sīkdatņu rīkā (bannerī) ir iespējams aplūkot, kuras sīkdatnes pieder trešajām pusēm un iepazīties ar attiecīgās trešās puses privātuma politiku.

Profilēšana un automatizēta lēmumu pieņemšana

8.    Mēs izmantojam profilēšanu reklāmas nolūkos, lai sniegtu Jums personalizētu saturu un rekomendācijas, īpaši Jums pielāgotus mārketinga piedāvājumus. Profilēšanai mēs izmantojam informāciju, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes, kuras parāda, par ko Jūs interesējaties. Ar automātisku rīku palīdzību grupējam un analizējam attiecīgajam mērķim apstrādājamos Jūsu datus un izdarām pieņēmumus un prognozes, kāds saturs un/vai paziņojumi Jums varētu būt aktuāli, t.i., pielāgojam saturu, rekomendācijas un/vai piedāvājumus atbilstoši Jūsu vajadzībām un interesēm. Šīm darbībām nav nekādu patstāvīgu datu apstrādes mērķu, tie neatstāj uz Jums nekādu būtisku ietekmi un to dēļ Jums nerodas nekādas tiesiskās sekas.

Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

9.       Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Atļaut visu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

10.       Attiecībā uz nepieciešamajām sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.nivonashop.lv / www.stadlerform.lv  tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

Sīkdatņu noraidīšana

11.   Ja vēlaties, lai jūsu ierīcē netiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to “Ļaut atlasi/noraidīt” tīmekļa vietnē izmantotajā sīkdatņu sarakstā sadaļā “Pielāgot”. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti, un tā dēļ jums var nebūt iespējams iegūt personalizētus piedāvājumus vai reklāmas.

Piekrišanas atsaukšana

12.   Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot "nepieciešamās" sīkdatnes.

13.   Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu analītiskajām un mārketinga sīkdatnēm, noklikšķiniet uz saites: Atsaukt piekrišanu sīkdatnēm

Politikas izmaiņas

14.   Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Sabiedrības Privātuma politiku, kas atrodama Sabiedrības tīmekļa vietnes sadaļas “Personas datu aizsardzība” apakšsadaļā "Privātuma politika" vai sazināties ar Sabiedrības datu aizsardzības speciālistu info@nivonashop / info@stadlerform.lv

15.   Sabiedrībai ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.nivonashop.lv / www.stadlerform.lv  .

 

Politiski nozīmīga persona

Saskaņā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumu, politiski nozīmīga persona — persona, kura Latvijas Republikā, citā dalībvalstī vai trešajā valstī ieņem vai ir ieņēmusi nozīmīgu publisku amatu, tai skaitā valsts varas augstākā amatpersona, valsts administratīvās vienības (pašvaldības) vadītājs, valdības vadītājs, ministrs (ministra vietnieks vai ministra vietnieka vietnieks, ja attiecīgajā valstī ir šāds amats), valsts sekretārs vai cita augsta līmeņa amatpersona valdībā vai valsts administratīvajā vienībā (pašvaldībā), parlamenta deputāts vai līdzīgas likumdošanas struktūras loceklis, politiskās partijas vadības struktūras (valdes) loceklis, konstitucionālās tiesas, augstākās tiesas vai cita līmeņa tiesas tiesnesis (tiesu institūcijas loceklis), augstākās revīzijas (audita) iestādes padomes vai valdes loceklis, centrālās bankas padomes vai valdes loceklis, vēstnieks, pilnvarotais lietvedis, bruņoto spēku augstākais virsnieks, valsts kapitālsabiedrības padomes vai valdes loceklis, starptautiskas organizācijas vadītājs (direktors, direktora vietnieks) un valdes loceklis vai persona, kas šajā organizācijā ieņem līdzvērtīgu amatu.

 

 Politiski nozīmīgas personas ģimenes loceklis — persona, kura Politiski nozīmīgas personas:

a) laulātais vai laulātajam pielīdzināma persona. Persona par laulātajam pielīdzināmu personu uzskatāma tikai tad, ja attiecīgās valsts likumi tai nosaka šādu statusu,

b) bērns vai politiski nozīmīgas personas laulātā vai laulātajam pielīdzināmas personas bērns, viņa laulātais vai laulātajam pielīdzināma persona,

c) vecāks, vecvecāks vai mazbērns,

d) brālis vai māsa.

 

Ar politiski nozīmīgu personu cieši saistīta persona — fiziskā persona, par kuru ir zināms, ka tai ir darījuma vai citas ciešas attiecības ar kādu no Politiski nozīmīgajām personām vai tā ir akcionārs vai dalībnieks vienā un tajā pašā komercsabiedrībā ar kādu no Politiski nozīmīgajām personām, kā arī fiziskā persona, kura ir vienīgā tāda juridiska veidojuma īpašnieks, par ko ir zināms, ka tas faktiski izveidots Politiski nozīmīgas personas labā.

 

Piegāde un apmaksas

Piegādes politika

 1. Pasūtīto preču saņemšana veikalā ir bezmaksas pakalpojums.

Vestienas 2,  Rīga, veikals "MS tehnika" - 0,00 EUR Veikala darba laiks: P-Piektdienai no 9:00 līdz 16:00

2. Piegāde Latvijā un Lietuvā ar kurjeru 5,00 EUR

Preču saņemšana ar kurjeru jebkur Latvijā un Lietuvā - bezmaksas pasūtījumiem virs 150,00 eiro, bez maksas, ja vēlaties preces saņemt mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg, tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Šādā gadījumā lūdzam parūpēties par preces atnešanu mājās (nesšanu uz dzīvokli). Preču piegāde notiks 2-3 darba dienu laikā pēc tam, kad klientu konsultants būs Jūs informējis (telefoniski vai e-pastā), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Izvēloties šo piegādes veidu, var norēķināties internetbankā vai ar pārskaitījumu (avansa maksājums pēc stadlerform.lv rēķina saņemšanas e-pastā). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas vizuāli izvērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Maksājumu veidi:

Bankas pārskaitījums (PDF rēķins)

Visa, Mastercard


Preču izņmešana

       Cik ātri pasūtītā prece ir jāpaņem no ‘‘MS Tehnika’’ veikala?

 Interneta veikalā pasūtītās un uz veikalu piegādātās preces jāizņem 5 dienu laikā no brīža, kad saņēmāt pirmo paziņojumu par preces piegādi.

Pēc šī termiņa beigām pasūtījums tiek anulēts.

        Nevaru paspēt izņemt preces

Pēc paziņojuma saņemšanas par pasūtījuma sagatavošanu ‘‘MS Tehnika’’ veikalā, Jums ir 5 dienas, lai saņemtu pasūtījumu.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jūs nevarat saņemt preci noteiktā laikā, sazinieties ar  pa talr. + 371 67 141 035, nosūtiet ziņu uz e-pastu   info@nivonashop / info@stadlerform.lv  vai izmantojiet čatu ar tiešsaistes konsultantu vietnē www.nivonashop.lv / www.stadlerform.lv  .

       Kas nepieciešams, lai saņemtu pasūtīto preci ar piegādi uz ‘‘MS Tehnika’’veikalu?

 Saņemot preces veikalā, Jums ir nepieciešams nosaukt pasūtījuma ID numuru. Katram pasūtījumam tiek piešķirts unikāls numurs, kuru zina tikai veikala pārstāvji un preces pasūtītājs. Sniedzot sava pasūtījuma ID numuru trešajām personām, Jūs pilnvarojat viņu saņemt preces Jūsu vietā.

       Man šķiet, ka piegāde kavējas? Kur ir jāzvana?

Lūdzu, sazinieties ar veikalu pa tālruni  + 371 67 141 035.

*Pasūtījumiem, kas tiks apmaksāti ar pārskaitījumu vai noformēti uz nomaksu, piegādes termiņš var mainīties nepieciešamo dokumentu noformēšanas dēļ

       Preces saņemšana no kurjera – svarīgi!

Ja Jūs vēlaties saņemt preces piegādi ar kurjeru, vēlamies pievērst Jūsu uzmanību svarīgiem jautājumiem. Mēs rūpējamies par katru klientam nosūtīto preci, taču, diemžēl, ceļā var gadīties neparedzētas situācijas, tāpēc laicīgi vēlamies informēt par Jūsu tiesībām. Kad kurjers piegādās Jums sūtījumu, pievērsiet uzmanību tam, vai iepakojums nav bojāts. Ja pamanīsiet, ka iepakojums ir deformēts, saplēsts vai citādi bojāts, Jums ir tiesības:

        Kurjera klātbūtnē vizuāli novērtēt sūtījuma iepakojuma stāvokli;

        Pieprasīt kurjeram sastādīt aktu par bojājumu;

        Atteikties no šī sūtījuma saņemšanas.

Apstiprinot sūtījuma saņemšanu, parakstot dokumentus vai citādi, Jūs apstiprināt, ka preces saņemšanas brīdī prece bija kārtībā. Pirms sūtījuma saņemšanas apstiprināšanas, lūdzu, pārliecinieties, ka tas tiešām tā ir.

Piegādes termiņš, ja prece ir pieejama uz vietas noliktavā, parasti ir 1-4 darba dienas kopš pirkuma veikšanas brīža.  Piegādes termiņus var noskaidrot arī zvanot mums pa tālr. + 371 67 141 035, rakstot mums uz e-pastu   info@nivonashop / info@stadlerform.lv , vai izmantojot online konsultantu www.nivonashop.lv / www.stadlerform.lv  vietnē.

 

Preču atgriezšana atteikuma tiesību gadījumā

Preces atgriešana atteikuma tiesību gadījumā ir iespējama 14 dienu laikā no preces pirkuma (saņemšanas) dienas. Šim nolūkam izmantojiet uzrakstiet iesniegumu brīvā formā, kurš adresēts mūsu uzņēmumam - SIA “Koroso” (juridiskā adrese: Auduma iela 33 - 50, Rīga, LV-1024 ) un nosūtiet uz e-pastu  info@nivonashop / info@stadlerform.lv  vai iesniedziet to ‘‘MS Tehnika’’ veikalā.

 

Pēc tam prece ir jānosūta atpakaļ  vai jānodod tā veikalā, bez neattaisnotas vilcināšanās.

Papildu informācija pa tālr. + 371 67 141 035  vai rakstot ziņu uz e-pastu   info@nivonashop / info@stadlerform.lv .

 

Kādos gadījumos preces var atgriezt 14 dienu laikā.

Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un atteikties no preces, laužot preces distances pirkuma līgumu 14 dienu laikā, neminot iemeslu.

Jums ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā, proti pārbaudīt preci, lai noskaidrotu tās raksturu, nevis citā nolūkā. Atcerieties, ka esat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs vai trešā persona, kuru Jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, saņēmāt preci tās lietošanai.

Kādos gadījumos preces nevar atgriezt 14 dienu laikā.

Preces nevar atgriezt 14 dienu laikā, ja:

         patērētājs ir atvēris iepakojumu un / vai sabojājis preču aizsargplombu, kas personīgās higiēnas dēļ netiek pieņemts atpakaļ.

        preces ātri bojājas vai drīz beigsies to derīguma termiņš;

Saņemot preces no kurjera pārliecinieties par to, ka iesaiņojums nav bojāts. Ja ir bojājumi, obligāti norādiet tos preču pieņemšanas aktā, kas atrodas pie kurjera.

SVARĪGI: ja preces iesaiņojuma defekts netiks fiksēts pieņemšanas aktā - preces saņemšanas brīdī, vēlāk mēs nevarēsim izskatīt Jūsu pretenzijas par iesaiņojuma un tajā esošās preces bojājumiem. Ja prece ir saņemta bojātā iesaiņojumā un NAV sastādīts akts, tad to var nepieņemt atpakaļ, ja Jūs nolemsiet no tās atteikties 14 dienu laikā.

ĻOTI SVARĪGI: ja iesaiņojums nav bojāts, bet, to atverot Jūs ieraudzījāt, ka:

        precei ir ārējie bojājumi (piemēram, sasists ekrāns vai korpuss);

        trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektācijā

tad trīs dienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izteikt mums pretenziju un izmantot atteikuma tiesības. Visas pretenzijas, kas tiks iesniegtas pēc šī termiņa, netiks izskatītas.

Papildu informācija – pa tālruni + 371 67 141 035  vai rakstot ziņu uz e-pastu   info@nivonashop / info@stadlerform.lv .

 

Vai tiks atgriezta nauda par preci un piegādi.

Jā, tiks atgriezta.

Ja Jūs atsakāties no preces, ievērojot atteikuma tiesību termiņu, mēs atmaksāsim visu no Jums saņemto naudu, tostarp izdevumus par piegādi (izņemot papildu izdevumus, kuri ir radušies, ja Jūs izvēlējāties piegādes veidu, kurš nav vislētākais no mūsu piedāvātajiem piegādes standarta veidiem), bez neattaisnotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tās dienas, kad mēs tiksim informēti par Jūsu lēmumu atteikties no konkrētās preces.

Atmaksa tiks veikta, izmantojot to pašu apmaksas veidu, kuru Jūs izmantojāt sākotnējā darījumā, ja nav izteikta skaidra piekrišana citam apmaksas veidam.

Jebkurā gadījumā saistībā ar šo atmaksu no Jums netiks iekasēta samaksa, mēs varam aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr saņemsim preci atpakaļ, vai arī, kamēr Jūs uzrādīsiet apstiprinājumu tam, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir izpildīta ātrāk.

Pievērsiet uzmanību tam, ka:

        Preci ir nepieciešams nosūtīt atpakaļ vai arī nodot mums veikalā - bez neattaisnotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienas pēc dienas, kad Jūs paziņojāt mums par savu lēmumu atteikties no šī līguma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs izsūtīsiet preces atpakaļ līdz 14 dienu termiņa beigām no preces iegādes (saņemšanas) dienas.

        Jums būs jāsedz tiešie izdevumi, kas saistīti ar preces atgriešanu.

        Jūs esat atbildīgi par preces vērtības samazināšanos, ja preces ir lietotas citiem mērķiem, kas nav saistīti ar tās īpašībām.

        Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu laikā, kad ir spēkā atteikuma tiesības (tostarp par pilnu un nevainojamu iesaiņojuma saglabāšanu).

 

Garantija
PATĒRĒTĀJS – fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci
vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.
Juridiska persona – NAV patērētājs un uz juridiskām personām neattiecas Patērētāju tiesību aizsardzības
likums un tam piesaistītie MK noteikumi un citi patērētāju tiesību regulējošie normatīvajiem aktiem.
Juridiskai personai ir jāslēdz atsevišķs līgums, vai jāvadās no preces garantijas talonā noteiktās kārtības un
garantijām.
Interneta veikala 
www.nivonashop.lv / www.stadlerform.lv  precēm tiek nodrošināta SIA “Koroso” vai attiecīgās preces ražotāja sniegtā garantija, kas attiecas uz visām precēm, kas iegādātas interneta veikalā  www.nivonashop.lv / www.stadlerform.lv

Informācija par garantijas apkalpošanu ir norādīta precei pievienotājā servisa (garantijas) kartē vai pārdošanas dokumentā. 


SIA “Koroso”  apsolās, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma nosacījumiem, atmaksāt patērētājam par preci samaksāto naudas summu vai apmainīt preci pret atbilstošu vai bez atlīdzības novērst preces neatbilstību vai veikt citas darbības, ja prece neatbilst garantijā vai reklāmā sniegtajam raksturojumam.


Gadījumi, kad patērētājam var tikt atteikts garantijas remonts:
1. Precei ir mehāniski bojājumi, kas radušies patērētāja rīcības dēļ, tajā skaitā dabas stihijas: zibens, ugunsgrēks, plūdi un tml. faktoru iedarbības rezultātā, kā arī radušies svešu priekšmetu, šķidrumu, kukaiņu utt., iekļūšanas rezultātā;
2. Precei bojājumi radušies tādēļ, ka preces uzstādīšanas, glabāšanas, transportēšanas vai lietošanas laikā netika ievēroti lietošanas instrukcijas nosacījumi;
3. Preces lietošanas laikā tika izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī
izejmateriāli, ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas būs izraisījis šīs
preces bojājumus,
4. Nav veikta regulārā apkope (attiecas uz precēm, kurām tāda ir nepieciešama).

Vienlaicīgi atgādinām, ka patērētāji līguma noteikumiem neatbilstošas preces gadījumā divu gadu laikā no preces saņemšanas dienas ir tiesīgi izmantot Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 27.un 28.pantā noteiktās tiesības, ar iesniegumu vēršoties SIA „Koroso”.


Vairāk informācijas meklējiet šeit:
http://likumi.lv/doc.php?id=23309
http://www.ptac.gov.lv/lv
http://likumi.lv/doc.php?id=275063

Kādos gadījumos ražotāja garantija nav spēkā?

Klientam nav iespēju izmantot preces garantijas remontu, ja:

        Precei ir mehāniski bojājumi, kuri ir radušies lietotāja darbības rezultātā, tostarp, ja tos ir radījusi dabas stihija: zibens, ugunsgrēks, plūdi, utml. Tostarp arī gadījumos, ja ierīcē iekļūst nepiederoši priekšmeti, šķidrumi un insekti;

        Prece ir bojāta nepareizas uzstādīšanas, transportēšanas vai glabāšanas rezultātā, kā arī tad, ja preces ekspluatācijas laikā nav ievērotas prasības, kas ir izteiktas lietotāja instrukcijā;

        Ekspluatācijas laikā tika izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī palīgmateriāli , kurus nav sertificējis ražotājs un kuru izmantošana ir izraisījusi ierīces bojājumus;

        Ierīce nav saņēmusi pienācīgu servisa apkalpošanu (tikai gadījumos, kad apkalpošana ir nepieciešama);

Kādas garantijas ir precei, kuru iegādājusies juridiska persona?

Atkarībā no preču ražotāja nosacījumiem, juridiskas personas var saņem dažāda termiņu garantiju ierīcēm – no nulles līdz pat diviem gadiem.

Ja Jūs pārstāvat juridisku personu, tad uzzināt, vai ražotājs dod garantiju konkrētai precei var, piezvanot pa telefonu + 371 67 141 035 vai nosūtot ziņu uz elektronisko pastu info@nivonashop / info@stadlerform.lv